Zahájení sezóny, a bylo zjištěno, že Zhulio Sezar

Zahájení sezóny, a bylo zjištěno, že Zhulio Sezar, jak se zdá, stále ještě není z deprese po sedmi gólů připustil v zápase proti Německu. V Varela, kromě vývoje většiny černých brankářů plastů přítomné jako proprietární nestability. „Eagles“ selhání začala v Lize mistrů doma šampionát, aniž by hrál mistrovství lesk a trenér Rui Vitoria měl otázky a Césara, a Varela. A zatímco neexistují žádné odpovědi, Rui Vitoria se rozhodl zkontrolovat v případě mladého belgického. Nejprve v zápase pohár proti “Olanense”, a pak ho hodil proti Manchesteru United.

Mile hrála bezchybně, ale pro začátečníka je slušná. Několikrát jsem pomohl. Romul Lukaku ztratil vzduch – svalová hmota nestačila. Cíl zmiňovaný ofenzivní – šel s míčem za brankovou čáru. Je pravda, a rána Marcusa Rheschforda byla dobrá. Mladý brankář byl velmi rozrušený a pak ho potěšil Romela Lukaku. Možná budoucí spoluhráč Belgie. A možná ne. O tom později.

Všichni se mýlí. Nejdůležitější je, že debut Svilaru proběhl. A několik zápasů Mile nebude omezeno. Něco nám říká, že Mile uvidíme dost často. Možná neustále, ale často. Casillas, pokud si vzpomenete, také však okamžitě stal hlavním městě „skutečnosti“, že národní tým. Tu a tam se v přestrojení – Cesar Sanchez se vloupal do finále Ligy mistrů, a Santiago Canizares získal směšné zranění – řez s rozbitou láhví kolínské těsně před mistrovství světa v roce 2002.

Zlomil záznam své idoly. Historie nejmladšího a nejšťastnějšího brankáře Ligy mistrůPhoto: Reuters, nezávislý

Pokud se Svilar podaří v klubu, může být pozván do národního týmu. Tady jen v čem? Mile má dva pasy – belgické a srbské, takže si můžete vybrat. Je zajímavé, že název syn je vyslovováno s důrazem na písmenem A, a jeho otec vždy jen s důrazem na IM sám brankáři „Benfica“ bude muset rozhodnout, kdo bude: Svilar nebo Svilar. V prvním případě bude muset čelit tvrdé konkurenci s ještě docela mladý Tibo Kurtua a Simon Mignolet, a tam je Giyom Yuber o „Bruggy“.

Přestávka do národního družstva Srbska je stále jednodušší. Vladimir Stojkovic zestárla a Predrag Rajkovic, při vší úctě k němu, ne Courtois. Proto je výhodnější být otočný. V každém případě teď. Ratko Svilar si to také myslí, a tak už kontaktoval srbské fotbalové kruhy. Tam je šanci přijít do Ruska pro světový pohár. Možná, že včera chyběl od budoucího spoluhráče Nemanja Matic.