Zprávy o fotbalovém přenosu: Alexis Sánchez do Manchesteru United?

Vyhlídka, že Manchester United se stěhuje do týmu Alexis Sánchez, splňuje alespoň dvě z těchto kritérií a podle vašeho názoru by se mohlo také dostat do jiného boxu. Tento příběh pochází z našich starých zpráv o chlapcích v Chile, přes naše další zprávy o chumu ve Španělsku, takže udělejte to, co chcete o pravdivosti tohoto konkrétního tvrzení, ale je to příjemné, abyste začali věci.

A vy byste pravděpodobně lépe vymačkali radost z tohohle, protože tam není, ani co říct, hodně jiný, aby vás zuřivě a vzrušoval ve světě přenosu klebety.Oh, tady je jeden – Pep Guardiola bude mít nabídnuta pozoruhodná smlouva v hodnotě zhruba 17 milionů liber ročně, aby zůstala v Bayernu Mnichov, a tak ho držel ze spojů téměř všech klubů v Anglii, kteří by zdaleka přitahovali kolektivní bradu přes rozbité sklo abyste získali Bavaria nejprofesionálnější model v-neck.Guardiola bude podle svého agenta rozhodovat “zcela na základě svých vlastních dojmů” a raději byste taky doufali. Jedno z míst, které by bylo potěšením, že má Guardiola, je Chelsea a Samozřejmě je tu velký penový prst viny, který je právě teď zaměřen na clusterflip na Stamford Bridge, a dnes je zaměřen na Michael Emenalo, jejich “transferový guru”, který je v souladu s tím, , kdyby Emenalo opustil Chelsea, možná by chtěl sdílet kabinu, aby chytil Do One Express s mladými Ruben Loftus-Cheek a Charly Musondou.Bývalý je zděšen kvůli nedostatku fotbalu prvního družstva a chytá půjčku, pravděpodobně do klubu šampionátu v lednu, zatímco druhý je zděšen kvůli nedostatku fotbalu prvního druhu a něco tak trochu trvalejšího. Manchester United jsou fanoušky chlapa, říká to zde.

Liverpool! Pamatujete na ně? Správce je chlap s brýlemi. Používejte červenou barvu. Používá se k vyhrávání věcí. Ty bys je poznal, kdybys je viděl. Očividně jsou spíše okouzleni Riccardem Saponarou z Empoli, který poslal skautky, aby sledovali útočníka s lednovou nabídkou. Šedý šéf se také považuje za horkého pro křesťana Christian Tello, který je v současné době půjčován v Barceloně z Porto. Co ještě…zajímá Sunderland, který má zájem o obrance West Hama Jamese Collinsa? Manchester United umming a ahhing nad dávat Jesse Lingard novou smlouvu?Slavisa Jokanovic a Paul Lambert v rámci práce Blackburn po tom, co se stali Garym Bowyerem? Ne? Nebojte se? Nejspíš nejlépe to zabalíme.