Zprávy o fotbalovém přenosu: Manchester United pro Álvaro Morata přes Madrid?

Real Madrid vidíte jenom jako Morata jako šanci na rychlou výhru: Zinedene Zidane by stálo 23,5 milionu dolarů, aby podepsalo 23letého Juve, zatímco ho mohli prodat Manchesteru United za výše 40 milionů liber – skvělý zisk ve výši 16,5 milionu liber. Barevný šest (šest!) Gólů Serie A, které Morata dosáhl v této sezoně, Woodward má zájem o to, aby se mohl rozdělit se svou ne-tak těžkou hotovostí, ale možná bude muset ještě zvýšit svou nabídku, aby se zabránilo přesměrování letadla Morata Londýn, kde zástupci Arsenalu čekají také s kufříkem plným peněz. Další hráč, který se mohl vrátit do bývalého klubu, je Romelu Lukaku, který byl spojen s návratem do Chelsea i přes belgický trvá na tom, že chce hrát v Lize mistrů příští sezónu.Pokud se Everton prodá, neuděla to tak levně: Lukaku má tři roky na svém kontraktu a investice Farhad Moshiriho, klub nemá žádný tlak na to, aby si vzal své cenné majetek. Bude to údajně trvat více než 50 milionů liber za Bill Kenwright, aby zapnul fax. Liverpool pošle někoho ve velkém kabátě a dvojici brýlí na tmavém okraji do Wembley, aby zkontroloval vývoj Jetra Willemse, aby viděli, jak se holandský levicový zpěv dostane proti omlazenému útoku Anglie.Jürgen Klopp měl skauty na holandském utkání proti Francii v pátek a měl 11 milionů liber v pohotovosti, pokud by obránce PSV přežil James Milner na nárazu na pravém boku dnes večer.

Merseyside klub by se mohl také zajímat komentáře od Marc-André ter Stegen, který nedělal nic k rozptýlení pověstí, spíše by radši strávil každodenní trénink vedle Kolo Touré spíše než Lionel Messi.Barcelonský brankář přilepil Claudia Bravo v hromadném pořadí na Camp Nou a Barça by se nechtěl prodat německému, řekl: “Pokud situace zůstane taková, jaká je právě teď, pak rozhodně půjdeme musím mluvit – to se nedá vyhnout tomu. “

Když mluvíme o Camp Nou, Barcelona má v úterý rozhovory o přejmenování svého stadionu na počest svého bývalého hráče a manažera Johana Cruyffe. Jeho syn Jordi se během víkendu setkal s viceprezidentem Barça Jordi Cardonerem a myšlenka získala podporu bývalých barbarských legend Xavi a Ronalda Koemana, zatímco jeden průzkum ve Španělsku prokázal, že 65% fanoušků Barça bylo ve prospěch změna.