Zranění vylučuje Peter Siddle a zpochybňuje budoucnost australských testů

Peter Siddle čelí další horečné bitvě, když se veteránský pacemaker snaží prodloužit zkušební kariéru. Kriket Austrálie potvrdila, že Siddle bude chybět druhý trans-Tasman test v Christchurch, s příčinou jeho záchvatů, které budou vyšetřovány příští týden v Melbourne.

Siddleova kariéra zastavila poté, co byla propuštěna během turné po Jižní Africe V roce 2014, kdy 31letý hrál osm testů od roku.Byly rozmístěny v šesti různých řadách. Rozhodnutí pana Adam Voges zdůrazňuje jasnou potřebu změnit právní úpravu bez míče Mike Selvey Přečtěte si více

Pokles rychlosti, spojený s vzestupem a vzestupem mladých zbraní Mitchell Starc a Josh Hazlewood, vedl k tomu, že Siddle klouzal po hromadění pořadí.

Byla jednou z největších sil Siddleových, ale vikinský lvíček byl zraněn ve třech z posledních čtyř testů. On byl omezen zpátky křeče nedávno ve Wellingtonu a inaugurační den-noční test v Adelaide, zatímco on bolí jeho kotník během testu Boxing Day. Nicméně, Siddle byl klíčovou součástí útoku před trudging off Bazénu minulou neděli.Pravý armér uchopil klíčovou branku Kana Williamsona v novém zelinářském úpadku 5-34 v bazénu a předal Austrálii počáteční vzestup.

James Pattinson, který přijde do australské sestavy Pro druhou zkoušku se pochybuje, že se Siddle může opět vrátit zpět. “Je to skvělý hráč a jsem si jistý, že se opravdu vrátí,” řekl Pattinson. “Byl by zklamán…všichni ostatní jsou pro něj opravdu zničeni. Byl to skvělý bowler již řadu let…On je fantastický chlap, fantastická postava a on se vrátí. “Nejnovější zranění Siddle otevře dveře Pattinsu nebo neuzavřenému jižnímu australskému Chaddu Sayersovi, neboť Austrálie se snaží překonat hodnocení Mezinárodní kriketové rady Remíza nebo vítězství.

Pattinson bude výběrem voličů, za předpokladu, že expresní pacemaker dokáže přesvědčit Rod Marsh a Darren Lehmann, že je připravený na zoufalství Test kriketu.

Nicméně selektoři a týmový lékařský personál pochybovali o jeho nedostatečném utkání. “Docela blízko [být připraveni na Test kriketu].Dokud se dostane do hlavního tréninku, “řekl tréner Lehmann tento týden dříve.

Čtvrtek bude jediným příležitostí pro Pattinson, Josh Hazlewood a Jackson Bird, Druhý test začíná.

Pattinson má v Sheffieldově štítu jenom 21,3 obsazení, protože od testu SCG poslal Big Bash League kvůli bolesti. 25-rok-starý se zabýval nespočetnými údery neúspěchy, protože dělá jeho testovat debut v roce 2011, když on propustil Kane Williamson, Brendon McCullum a Martin Guptill v pěti-wicket zátahu v Gabba. “Musím se ujistit, že jeho noha je dobrá a připravená jít…Musíme se ujistit, že je 100% předtím, než se dostane na trh, “řekl bowlingový trenér Craig McDermott před týdnem. Další příklad testování v Austrálii po sérii trans-Tasman je prohlídka Srí Lanky, která začíná v Červenec.