Daniel Sturridge z Liverpoolu se vrací po stávce Eden Hazardové v Chelsea

Zbývaly dvě minuty normálního času, než Daniel Sturridge – tak nový ve hře, že na jeho soupravě nemohl být odřený trávník – nechal létat s elegantním hávem levé boty. Liverpool dal všechno, aby vykouzlil ekvalizér a Sturridge zasáhl, jak se to začalo zdát marné.Jeho cílem byla krása a řeč těla hráčů Jürgena Kloppa v závěrečné píšťalce jasně ukázala, že by mohli žít s tím, že se vzdají svého neposkvrněného běhu v Premier League.

Nikdo také nemohl tvrdit, že to bylo nezasloužený, s ohledem na počet šancí, které Liverpool prošel, než Sturridge podvedl Kepu Arrizabalagu, brankáře Chelsea, se zábleskem a trajektorií jeho vysokého úhlového střelu.

Mohamed Salah, jeden z opakujících pachatelů, už od té chvíle hru Betclic online opustil, nahradil ji večer, když zmeškal více šancí, než si pravděpodobně bude pamatovat.Jeho náhradník, Xherdan Shaqiri, pokračoval, aby promrhal nejpříjemnější šanci na jeho straně, a v této fázi se zdálo, že jedinou útěchou pro Liverpool může být to, že to bylo dalších šest Betclic bonus měsíců, než se znovu postavili Edenovi Hazardovi.

Dvakrát čelili Chelsea za čtyři dny a při obou příležitostech Hazard pokročil v tom, že zatímco Liverpool má své vlastní elitní interprety, žádný z nich v současné době nehraje se svou úrovní odborných znalostí. Hazard opět vstřelil elegantní cíl, aby zdůraznil bod. Chelsea 1-1 Liverpool: Premier League – jak se to stalo Čtěte více

Vždy byl naživu, vynikajícím hráčem hry, a na tomto důkazu by měli příznivci Chelsea pravděpodobně ho jen pečují, když mohou.V jednom televizním rozhovoru Hazard uznal, co každý pravděpodobně věděl: že ano, chtěl odejít po mistrovství světa a jeho ambicí hrát ve Španělsku bylo stále.

Chelsea jasně svou práci zkrátila držet ho po této sezoně, ale pokud je to jeho poslední rok na Stamford Bridge, zdá se, že je odhodlaný zanechat nádherné portfolio vzpomínek.

Nakonec však Hazard hrál za tým, který snažil se vyrovnat Liverpoolovu autoritativnímu průchodu. Návštěvníci rozhodně posunuli míč způsobem týmu s vážnými ambicemi dokončit sezónu s Manchester City, nejen Manchester United, v jejich zpětném zrcátku.Nikdy se nezdál být příliš sklíčený, protože jejich zmeškané šance narostly a na způsobu, jakým vzali hru Betclic mobil svým soupeřům, bylo něco velmi působivého.

Mnoho návštěvníků Stamford Bridge čelí straně, která vyhrála všechny jejich předchozí domácí hry by se mohly vydat s jistým omezením. Ne Kloppovi muži.Útočili na čísla a jedinou možnou kritikou, stejně jako jejich předchozí hra venku v Tottenhamu, bylo to, že nepřijali větší procento svých šancí.

Za to nebyl Salah jediným vinným hráčem, ale bylo neobvyklé vidět ho, jak je tak zdvořilý, a lákavé si myslet, že stále více známý výraz obličeje – pohled usměvavé nedůvěry, oči zvednuté k nebi – ukazovaly prozrazující známky roztřesené důvěry.

Řeknout Salah nedosahuje výšek minulé sezóny, bylo by opomenout fakt, že stále protahuje opoziční obranu, vždy ukazuje pro míč a po dlouhou dobu obtížného, ​​nepolapitelného soupeře. Je však pravda, že některé z těchto drahých kouzel ho dočasně opustily. Ne všechny jemné pohyby a dotyky přicházejí.Několik průchodů se zneklidní, které by normálně očekával, že bude dokončeno jako rutina.

Dvakrát v 0-0 Salah nechal Chelsea z háku a když obešel Arrizabalagu, krátce poté půlhodinová známka, Antonio Rüdiger vyklouzl, aby se vyklizil z brankové čáry.

Hazard na druhé straně vytratil důvěru.Belgičan byl neustálou hrozbou a pokračoval tam, kde ve středu ve hře Anfield ve hře Anfield skončil, a excelence jeho cíle by neměla být podceňována. Jürgen Klopp podporuje nepřátele Mohamed Salah, aby překonal tvrdé kouzlo Přečíst více

Nízká, diagonální střela, která vybrala roh Alissonovy sítě, spojila se s míčem na útěku a vystřelila zleva doprava, byla dostatečně působivá, ale Hazard ve skutečnosti vše uvedl do pohybu o 40 yardů zpět elegantní pohyb v prostředním kruhu. Okamžitě byl v pohybu a při této úhledné výměně přihrávek Mateo Kovacic prohrál míčem.Hazardova rychlost a pohyb ho odnesly pryč od Joe Gomeza, který je sotva skličující, a Liverpool připustil první polovinu branky poprvé v lize v této sezoně.

Ačkoli tým venku měl lepší Chelsea mohl být vždy povzbuzován problémy, které Hazard vytvářel, a mezerami, které se občas objevily v obraně Liverpoolu.

Protiútoky hrály domácí strany, ale činily tak efektivně a mohou přemýšlejte o dvou vlastních šancích, když Willian a Hazard položili Liverpoolovu obranu. První z nich, 50-yardský průsmyk od Davida Luize, který poslal Williana Cleara, byl jedním z vynikajících okamžiků hry.

Hazardova šance pocházela z rychlého volného kopu N’Golo Kantého.Při obou příležitostech však byl Alisson rychle mimo cílovou linii Liverpoolu, aby zablokoval výsledné střely.

Z větší části to byl Liverpool na přední noze a Klopp nebyl přehnaný, když řekl, že jeho tým mohl vyhrát, nikdy to nevytáhlo.

Shaqiri nemohl získat čisté spojení, když mu kříž Andy Robertsona nechal vyrovnat se. Sturridge ho však krásně chytil. Klopp ho přivedl po 86 minutách. Byl to Sturridgeův první pokus o branku a skvělý okamžik pro hráče, jehož předchozí vystoupení v tomto terénu v dubnu nemohlo být větší kontrast: zapůjčení u West Brom, a trvalo jen čtyři minuty, než byl zraněn.