Fotbalové pověsti: Mauricio Pochettino do Manchesteru United?

Po další porážce svého týmu, pravděpodobně nejhorší strany Manchesteru United v historii Premier League, supi bookmakerské komunity krouží nad hlavou poté, co snížili jeho šance, že bude dalším manažerem Premier League bez práce. Ed Woodward, který měl v minulosti v úmyslu najmout Mauricia Pochettina, předtím, než se rozhodl, že bude nadměrně propagovat Solskjæra v zavádějícím pokusu zavděčit se fanouškům, bude sledovat morbidní fascinaci současnou situaci na White Hart Lane. Mauricio Pochettino a jeho rozbité Spurs zasáhly svůj nejnižší odliv | David Hytner Přečíst více

47letý Argentinec, který hledá stále více opuštěných vykopávek a potřebuje novou výzvu jinde, vypadá jako jistota, že mu bude nabídnuta práce United, jakmile se stane k dispozici.United by však mohl čelit konkurenci služeb Pochettina ze strany Realu Madrid, kde pozice Zinedina Zidana stále vypadá daleko od jistoty, přestože jeho strana je v čele tabulky.

Bezzubý vpředu, snaha United posílit jejich vpřed linka pokračuje, i když je obtížné si představit, že by se v takovém prostředí dařilo jakémukoli Bet365 útočníkovi, vzhledem k nedostatku kreativity ve středu pole. Callum Wilson z Bournemouthu zůstává lednovým cílem, i když se ještě uvidí, jestli 27letý hráč bude mít lepší výsledky v klubu s většími ambicemi na poli. “Abych byl upřímný, beru [spekulace] v této fázi se špetkou soli,” řekl o víkendu Wilsonův manažer Eddie Howe. “Nemůžeme dělat nic, co Callum může dělat jinak než dobře a ovlivňuje to fámy.”